قابلیت ANC در گلکسی بادز 2 - مجله ریمووین - 1
سرانجام سامسونگ قابلیت ANC را در گلکسی بادز 2 ارائه خواهد داد

اگر از دنبال کنندگان مجله خبری ریمووین باشید، چندی پیش خبری درباره رنگ بندی و برخی قابلیت های هدفون گلکسی بادز 2 سامسونگ منتشر کردیم. در این خبر که تقریبا 1 ماه پیش منتشر شد، بر فقدان قابلیت ANC (حذف نویز فعال) در این هدفون اشاره شد و این گونه که به نظر می آمد سامسونگ قصدی بر ارائه دادن ویژگی ANC بر روی این هدفون نداشت. اما به تازگی اخبار منتشر شده چیز دیگری می گویند. سرانجام تصمیم سامسونگ بر این است که قابلیت نویزگیر فعال (ANC) را بر روی در گلکسی بادز 2 ارائه دهد.

به هر حال منتظر قابلیت ANC در گلکسی بادز 2 خواهیم بود

قابلیت ANC در گلکسی بادز 2 - مجله ریمووین - 2

در این اواخر حتی زمزمه این موضوع به میان آمد که ممکن است گلکسی بادز 2 از کاهش دهنده نویز فعال استفاده کند اما خوشبختانه این خبر نیز رد شد و حالا میتوان مطمئن بود که این هدفون حذف نویز فعال را در خود جای خواهد داد. تمامی هدفون های بی سیم برتر دنیا قابلیت ANC را ارائه میدهند بنابراین چیزی جز این از سامسونگ انتظار نمی رود.

بیشتر بخوانید : قابلیت ANC در ایرپاد به چه معناست و چه کاربردی دارد؟!

کمی  بیشتر درباره دیگر ویژگی های این هدفون جذاب

کمی قبل تر گفته شده بود که بادز 2 از بیس قوی تری نسبت به نسخه های قبلی خود برخوردار خواهد بود. همچنین هر کدام از گوشی های این هدفون دارای دو میکروفون خواهند بود که به همراه قابلیت حذف نویز فعال (Active – Noise Canceling) کیفیت عالی تماس صوتی را در هر شرایطی تضمین خواهند کرد.

قابلیت ANC در گلکسی بادز 2 - مجله ریمووین - 3

همان طور که در خبر های قبلی گفته شد این هدفون در سه رنگ زیتونی ، بنفش و سفید تولید خواهد شد. شایان ذکر است قاب شارژ مربعی این هدفون دارای یک نشانگر LED در جلو بوده و یک باتری 500 میلی آمپر ساعتی را در خود جای داده است. این در حالیست که هر ایرباد دارای یک سلول 60 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

همراه با اخبار روز تکنولوژی در مجله ریمووین .

منبع : Android Headlines

اشتراک گذاری