سامسونگ گلکسی بادز 2 در سه رنگ مختلف - مجله ریمووین - 1
هدست سامسونگ گلکسی بادز 2 در سه رنگ مختلف تولید خواهد شد

شایعات اخیر حاکی از آن است که هدست سامسونگ گلکسی بادز 2 در سه رنگ مختلف تولید و عرضه خواهد شد. این اخبار توسط یکی از کاربران کنجکاو توئیتر در 3 ویدیو به حالت GIF منتشر و فاش شده است.

این اخبار نشان می دهد که طرفداران هدست های گلکسی بادز می توانند، هدست جدید این سری را در سه رنگ مختلف سفید ، بنفش و سبز زیتونی تهیه کنند. البته باید توجه داشت که پوسته بیرونی کیس شارژر این هدست در همه موارد سفید است ، اما قسمت داخلی آن داستان متفاوتی دارد و همین امر در مورد بدنه خود هدفون ها نیز صدق می کند. بنابراین صرف نظر از این که کدام رنگ را انتخاب می کنید، بدنه بیرونی گلکسی بادز 2 شما سفید خواهد بود.

سامسونگ گلکسی بادز 2 در سه رنگ مختلف - مجله ریمووین - 3

تفاوت میان گلکسی بادز پلاس و گلکسی بادز 2

از نظر ظاهری، گلکسی بادز 2 متفاوت از گلکسی بادز پلاس بوده و این تفاوت به طور محسوس قابل لمس خواهد بود. به نظر می رسد در طراحی گلکسی بادز 2 خبری از ترکیب های براق و مات نباشد. بلکه فقط از رنگ براق در بدنه آن استفاده خواهد شد.

سامسونگ می گوید که خبری از ANC نخواهد بود !

قابلیت ANC یا همان حذف صدای مزاحم محیط به شکل فعال، یکی از ویژگی هایی است که اخیرا در بسیاری از هدست های شرکت های مطرح دنیا تعبیه می شود. اما سامسونگ خبر داده که از این قابلیت در گلکسی بادز 2 استفاده نخواهد کرد. البته باید دید که تفاوت در استفاده و عدم استفاده از آن در زندگی واقعی چه خواهد بود. برخی کاربران مدعی آن هستند که ANC  صدای مزاحم را حداقل به طور کامل در گوشی حذف نمی کند ، بنابراین ممکن است نتایجی مشابه با هدست فاقد ANC داشته باشد.

سامسونگ گلکسی بادز 2 در سه رنگ مختلف - مجله ریمووین - 2

کیس شارژر گلکسی بادز 2 در قسمت جلو دارای یک نشانگر LED است. یک باتری 500 میلی آمپر ساعتی در داخل این کیس شارژر گنجانده شده است این در حالیست که هر هدفون باتری 60 میلی آمپری را به همراه دارد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری