پرفروش ترین گوشی های اندرویدی در جهان – تیر ماه 1400 - مجله ریمووین - 1
پرفروش ترین گوشی های اندرویدی در جهان – تیر ماه 1400

با توجه به فروش بالای گوشی های اندرویدی در فصل گذشته، همچنان می توان گزینه های بسیار خوبی را برای خرید در نظر گرفت. از سامسونگ گرفته تا موتورولا و گوگل همگی گوشی های هوشمند با کیفیتی به بازار ارائه کرده اند که می توان از میان آنها یک انتخاب هوشمندانه داشت. ما در اینجا قصد داریم پرفروش ترین گوشی های اندرویدی در جهان تا تیر ماه 1400 را به شما همراهان معرفی کنیم.

چرا گوشی های اندرویدی؟

در چند سال اخیر شاهد هستیم که سیستم عامل اندروید در بین طرفداران گوشی های هوشمند از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است. این موضوع می توان معلول دسترسی آسان، راحتی در استفاده، امکانات وسیع و تنوع و تعدد بالا در اپلیکیشن های این سیستم عامل باشد. همچنین این سیستم عامل به دلیل منبع باز (Open Source) بودن امکانات و دسترسی های بسیار مطلوبی را برای برنامه نویسان مهیا نموده است.

سامسونگ، صدر نشین توزیع کنندگان

پرفروش ترین گوشی های اندرویدی در جهان – تیر ماه 1400 - مجله ریمووین - 2

امسال، تعداد زیادی از گوشی های هوشمند جدید در بازار عرضه شدند که عمدتا از طرف سامسونگ تولید شده اند، در حالی که سایر برند ها تعداد کم تری از آنها را عرضه کرده اند. معمولا برای کسانی که دوستشان داریم، گوشی های هوشمند می توانند هدیه ای مناسب و خوشحال کننده باشند. پس مطالعه ی این مطلب برای کسانی که قصد دارند در آینده ای نزدیک برای خود و یا یکی از دوستانشان یک گوشی هوشمند اندرویدی تهیه کنند پیشنهاد می شود. با مجله ریمووین همراه باشید.

در لیست زیر پرفروش ترین گوشی های اندرویدی در جهان (تیر ماه 1400) ذکر شده که شامل گوشی هایی با برند های مختلف نظیر سامسونگ، موتورولا، نوکیا ، گوگل و … می شود.

1-سامسونگ گلکسی S21

2- سامسونگ گلکسی A51

3- سامسونگ گلکسی S20 FE 5G

4- سامسونگ گلکسی A12

5- سامسونگ گلکسی S10

6- موتورولا Moto G Stylus

7- موتورولا Moto E 2020

8- موتورولا Moto G Power 2021

9- موتورولا Edge

10- نوکیا 2.3

11- نوکیا 6.2

12- نوکیا 7.2

13- نوکیا 8.3 5G

14- Google Pixel 3a XL

15- Google Pixel 4

در مجله ریمووین به مطالعه آخرین اخبار فناوری بپردازید. نظر شما درباره پرفروش ترین گوشی های اندرویدی چیست؟

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری