روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ - مجله ریمووین - 1
روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ

در بسیاری از مواقع این اتفاق را تجربه کرده اید که در طی روز با یک شخص و یا اشخاصی در واتس آپ نسبت به بقیه مخاطبان بیشتر چت کرده اید. در این مطلب از مجله ریمووین قصد داریم تا روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ را آموزش دهیم.

همه ما تا به حال از نرم افزار پیام رسان واتس آپ استفاده کرده ایم. نرم افزاری که می توان به وسیله آن چت کرد، فایل های صوتی، تصویری و ویدیویی به اشتراک گذاشت و در چت روم های اختصاصی به گفت و گو درباره موضوعی خاص پرداخت.

این اپلیکیشن در کمال سادگی دارای یک سری از قابلیت های است که در بخش های مختلفی از مجله ریمووین به بررسی و آموزش آنها خواهیم پرداخت.

روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ - مجله ریمووین - 2

روش ایجاد میانبر از چت واتس آپ

یکی از مواردی که برای کاربران پیام رسان های اینترنتی دشوار و طاقت فرساست، دسترسی دوباره به صفحه چتی است که در حال مکالمه در آن هستند. برای مثال پس از جواب دادن پیام دوست صمیمی خود در واتس آپ میخواهید برای خرید شارژ به صفحه ای دیگر بروید. طبیعتا پس از اتمام خرید، باید مجددا پس از باز کردن دوباره واتس آپ به صفحه چت خود با او برگردید. در اینجا یک راه حل با عنوان روش ایجاد میانبر از چت واتس آپ ارائه میگردد.

1- جهت استفاده از این ترفند واتس آپ خود را باز کرده و وارد صفحه چتی شوید که میخواهید یک میانبر از آن درست کنید.

2- برروی سه نقطه موجود در بالای سمت راست صفحه چت ضربه بزنید.

روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ - مجله ریمووین - 3

3- در قیمت باز شده گرینه ای با نام More (بیشتر) وجود دارد که قابلیت هایی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. آن را لمس کنید.

4- در این قسمت گزینه ای با نام Add Shortcut (اضافه کردن میانبر) وجود دارد. با انتخاب این گزینه چتی که در آن هستید به با یک آیکون میانبر به Home Screen (صفحه ابتدایی) گوشیتان اضافه خواهد شد و از این پس می توانید با لمس آن مستقیما به صفحه چت مورد نظر مراجعه کنید.

تا چه میزان مطلب روش درست کردن میانبر از چت مورد علاقه در واتس آپ برای شما کاربردی بود؟ برای مطالعه دیگر ترفند های گوشی های هوشمند با مجله ریمووین همراه باشید.

اشتراک گذاری