روش های تخفیف گرفتن از ما - ریمووین شاپ

چند روش تخفیف گرفتن از ما اینجاست:

خیلی از دوستان تماس میگیرن و به روشهای مختلفی از ما تخفیف میخوان. توو اینجا میخوام بهت یاد بدم که چجوری از ما تخفیف بگیری و روش تخفیف‌گرفتن از ما چیه؟! خب این خیلی بهت کمک میکنه که بتونی با هزینه کمتری سفارش خودتو ثبت‌کنی!

الانش یک اسپیکر رایگان به عنوان تخفیف برات ارسال میشه.

پست پیشتاز رو انتخاب کن!

اگر سفارشت بالای 500 هزار تومان‌هست، در انتهای سفارش یک بخشی برای روش های ارسال بهت نمایش داده‌میشه. تووی اون قسمت پست پیشتاز رو انتخاب کن که بسته بصورت رایگان برات ارسال‌بشه و دیگه هزینه حمل و نقل‌ندی!

ارسال رایگان - ریمووین شاپ

خرید دوم از ما تخفیف داره!

اگر قبلا از ما خرید کردی، میتونی با ما تماس بگیری و بعد از اعلام سفارش قبلی خودت به پشتیبان های سایت، ازشون یک کد تخفیف متناسب با سفارش خودت دریافت کنی. از 10 تا 200 هزار تومان! پس اگر مشتری ما هستی خوش به حالت…

تخفیف خرید دوم - ریمووین شاپ

 

اسنپ بگیر و بیا حضوری خرید کن، هزینش با ما!

میتونی خیلی راحت هرجا که هستی یک اسنپ بگیری و بیای پیش ما. اینجوری هم خریدت رو حضوری انجام میدی هم هزینه اسنپ رفت و برگشتت با ماست. این یعنی راحت و رایگان بیا، از ما خرید کن و راحت و رایگان برگرد منزل.

اسنپ رفت و برگشت رایگان - ریمووین شاپ

تخفیف های دوره ای رو از دست نده!

هر روز، هر هفته، هر ماه یا هر وقت که فرصت کردی به سایت ما سر بزن! ما بصورت دوره ای یا فصلی، برای کالاهای خوب و پرفروشمون، تخفیف های خیلی خیلی ویژه میزاریم. معمولا در بالای سایت میتونی تخفیف های دوره ای رو پیدا کنی، به صفحه اش بری، و کالای مورد پسند خودت رو از بین کالاهای تخفیف خورده انتخاب کنی!

تخفیف های دوره ای - ریمووین شاپ

 

واقعا حیفه اگر با این همه شرایط ویژه از ما تخفیف نگیری… پس دست به کار شو و همین الان سبد خرید خودت رو نهایی‌کن!