ریمووین یک فروشگاه اینترنتی از مجموعه بازرگانی ریمووین است که در سال 1399 آغاز به فعالیت کرد. این مجموعه هم‌اکنون فعالیت خود را با بهره‌گیری از دانش و تجربه یک تیم خبره شامل متخصصین فناوری اطلاعات، بازرگانی، لجستیک و بازاریابی ادامه‌میدهد.

هدف اصلی و اولیه ریمووین، تامین کالاهای با اصالت و با کیفیت، در کنار قیمت منصفانه‌است. ریمووین همواره می کوشد اقلام ضروری و غیرضروری مورد نیاز بازار ساعت هوشمند و لوازم جانبی موبایل را تامین کند.

حق با مشتری است!  

ریمووین تنها یک سایت فروشگاهی نیست، بلکه به دنبال ایجاد یک رابطه صمیمی و پایدار میان مشتری و مصرف‌کننده است. حتما برای همه ما حداقل یکبار اتفاق افتاده است که پس از تحویل یک سفارش اینترنتی با نارضایتی روبرو شدیم.

مشتری مداری، اصل اول ریمووین شاپ

دلیل این نارضایتی می تواند مغایرت مشخصات، ویژگی ها، ظاهر محصول، مدل و رنگ بندی باشد. حتی در بعضی مواقع، در کمال ناباوری تحویل یک کالای دست دوم یا معیوب کاربران را از یک آنلاین شاپ بسیار دل‌زده خواهد کرد.

حقیقتا ما به دنبال حل این مساله هستیم. ریمووین میخواهد تجربه یک خرید اینترنتی راحت و لذت‌بخش را برای مشتریان خود رقم بزند. در یک جمله خلاصه، از نظر ما همیشه حق با مشتری است. در واقع میزان رضایتمندی و لبخند مشتریان معیار سنجش عملکرد ما خواهد بود.

همچنین در تلاشیم تا با دریافت و بررسی هر چه دقیقتر نقطه نظرات و انتقادات کاربران، سطح کیفی ارائه خدمات و محصولات را بالا ببریم.

قیمت منصفانه در کمال حفظ اصالت کالا

یکی دیگر از ماموریت های بزرگ فروشگاه ریمووین، فروش کالا با قیمت منصفانه، در عین حفظ اصالت و سلامت کالاست. ما همواره در تکاپو هستیم تا بتوانیم کالاهای مورد نیاز مشتریان را با بهترین قیمت ارائه دهیم. باید دقت کرد که همیشه الزاما قیمت منصفانه با فروش کالای با اصالت در تناقض نیست، البته که این موضوع نیازمند رعایت حق انصاف از سوی تامین کنندگان محترم میباشد.

قیمت از اولویت های مشتری - ریمووین شاپ

کارشناسان پشتیبانی ریمووین

تجربه یک خرید اینترنتی موفق زمانی محقق خواهد شد که کاربر محترم بتواند پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، روند ارسال و تحویل آن را پیگیری کند. علاوه بر امکان پیگیری سفارش در پنل کاربری مشتریان، کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند. شما میتوانید از طریق پنل گفت و گوی آنلاین و همچنین از طریق تماس تلفنی، با کارشناسان فنی و فروش در ارتباط باشید. این بدان معناست که ما از ابتدا و انتهای مسیر همراه شما خواهیم بود.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش - ریمووین شاپ