درباره ما

ریمووین یکی از باتجربه‌ترین مجموعه‌ها در زمینه فعالیت‌های بازرگانی و ارائه راهکارهای کسب و کار است. این مجموعه با سابقه درخشان در انواع عرصه‌های تجاری توانسته است اعتماد بسیاری از شرکای تجاری خود را در داخل و خارج از مرز ها جلب کند. از دستاوردهای بزرگ خانواده ریمووین میتوان به فعالیت های چندگانه و حضور در طیف وسیعی از کسب و کارها اشاره کرد.

واردات کالاهای مرتبط با فناوری اطلاعات و صادرات صنایع دستی و محصولات غذایی از تجربیات برجسته ماست. همچنین ریمووین در دپارتمان توسعه کسب و کار، با راه اندازی استارت آپ ها و طراحی کسب و کارهای داخلی موفق برای مجموعه های بزرگ حسن عملکرد خود را به شرکت های همکار ثابت کرده‌است.

فعالیت های بازرگانی ریمووین

واردات مواد اولیه و کالا های مهم و استراتژیک از نقاط مختلف دنیا یکی از مهارت ها و تجربیات این مجموعه بوده، به شکلی که کالای مورد نظر از نقطه ثبت سفارش، تا رسیدن به مقصد مورد کنترل و پیگیری ماهرانه تیم فنی ما خواهد بود.

یکی از مهمترین دغدغه ها در انجام عملیات واردات و صادرات، حمل و نقل و ترخیص کالای مورد نظر است که معمولا با دردسر های زیادی برای مجموعه های نوپا و کم تجربه همراه است. تیم مجرب ما که شامل متخصصین بازرگانی داخلی و خارجی می باشد، فرآیند حمل و نقل کالا از خارج به داخل کشور و بالعکس را با بهره گیری از جدیدترین قوانین تجارت بین الملل و راه های قانونی حمل، انجام میدهد. علاوه بر این، ترخیص کالا که یکی دیگر از مصاعب تجارت بین الملل است، جز اصلی ترین تخصص های مجموعه ریمووین است.

هدف اصلی ما در بازرگانی بین الملل

هدف اصلی مجموعه ریمووین در وحله اول، تامین کالا ها و لوازم ضروری مردم عزیز ایران است. کالا هایی که تهیه و تولید آنها در داخل کشور به دلایلی با مشکل مواجه بوده و یا گاها با امکانات فعلی ناممکن است. همچنین صادرات اقلام مختلف، علی الخصوص کالاهایی که به دلیل فراوانی در داخل کشور، موجودی انبار های داخلی را با چالش مواجه نخواهد کرد یکی دیگر از اهداف مجموعه ماست. چرا که مساله مهم ارز آوری و افزایش ارزش پول ملی یکی دیگر از دغدغه های اقتصاد کشور می باشد.

از سایر خدمات ما در حوزه تجاری بازرگانی میتوان به موارد زیر اشاره نمود

 • فعالیت در زمینه روابط تجاری با اروپا، آسیای شرقی و خاورمیانه
 • واردات مواد اولیه و انواع لوازم جانبی کامپیوتر و حوزه IT
 • صادرات موادغذایی و صنایع دستی ایران به اروپا و آسیا
 • ترخیص کالاهای وارداتی
 • تسهیل فرآیند های حمل و نقل بین المللی با ارائه راهکاری های نوین
 • تاسیس دفاتر اداری و بازرگانی در کشور های چین، ترکیه، امارات و هلند

خدمات ریمووین در بخش راه اندازی و توسعه کسب و کار

یکی از دیگر دغدغه‌های ما، توسعه کسب و کارهای ایرانی در راستای اعتلای سطح کیفیت خدمات، رشد تولید ناخالص ملی و بهبود شرایط اقتصادی جامعه است.

پیرو همین امر، یکی از مهمترین خدمات ریمووین در این حوزه، راه اندازی و توسعه کسب و کار ها به وسیله ابزار فناوری اطلاعات، راه اندازی کمیپین های تبلیغاتی، بازاریابی فراگیر و همچنین ارائه مشاوره و راهکار جهت توسعه فرآیندهای گوناگون در حوزه کسب و کار است.

طی دو دهه اخیر، کسب و کارهای اینترنتی با رشد چشم گیری روبه‌رو شده‌اند. در همین راستا ریمووین با راه اندازی دپارتمان توسعه کسب و کار، تمرکز ویژه‌ای بر این نوع فعالیت ها دارد.

اکنون تیم مجرب طراحی وب سایت، بهینه سازی سئو، تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیوئی و همچنین تیم طراحی گرافیک ریمووین، آماده همکاری با سازمان ها، شرکت‌ها و فروشگاه های سراسر کشور می باشد.

از سایر خدمات ما در حوزه راه اندازی و توسعه کسب و کار نیز میتوان به موارد زیر اشاره نمود

 • ارائه ایده جهت راه اندازی کسب و کارهای نوظهور و پربازده
 • ارائه مشاوره بازاریابی و تبلیغات
 • راه اندازی و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی
 • خدمات طراحی تخصصی سایت شرکتی و فروشگاهی
 • ارائه خدمات بهینه سازی محتوا و سئو
 • تولید محتوا متنی، تصویری و ویدئویی برای وبسایت ها و شبکه های اجتماعی
 • تدوین راهکارهای افزایش فروش اینترنتی

وبسایت فروشگاهی ریمووین شاپ

ریمووین شاپ یکی از فروشگاه‌های مجموعه ریمووین است که چندیست کار خود را با بهره گیری از دانش و تجربه یک تیم پرانرژی و با انگیزه شامل متخصصین فناوری اطلاعات، بازرگانی، لجستیک، بازاریابی و فروش آغاز کرده است.

هدف اصلی و اولیه ریمووین شاپ، تامین کالاهای با اصالت و با کیفیت، با قیمت منصفانه است. همین هدف موجب شده تا تیم ما همواره تلاش کند تا اقلام ضروری و غیر ضروری مورد نیاز بازار و مصرف کننده را به دست ایشان برساند.