عرضه گوشی تاشوی گوگل - ریمووین شاپ - 2
همچنان انتظار می رود که گوشی تاشوی گوگل امسال عرضه شود

همچنان به نظر می رسد که گوشی تاشوی گوگل در سال جاری عرضه می شود. بله ، حداقل این موضوع را می توان از اظهارات مدیر ارشد مشاوران زنجیره تامین نمایشگر های گوگل ، دیوید نارانجو، برداشت کرد. انتظار می رود ، گوشی تاشوی گوگل که ((پیکسل فولد)) نام خواهد داشت ، به زودی وارد میدان رقابت گوشی های تاشو خواهد شد.

گوگل پیکسل فولد احتمالا امسال عرضه خواهد شد

عرضه گوشی تاشوی گوگل - ریمووین شاپ - 1

نکته عجیبی که باید به آن اشاره کرد آن است که گوگل پیکسل فولد هنوز در لیست گوشی های تاشویی که امسال رونمایی خواهند شد، قرار نگرفته است. اما آنگونه که از شایعات بر می آید این گوشی در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد. ماه آینده گوگل، گوشی هوشمند پیکسل 6 را عرضه خواهد کرد و جز این خبر، هیچ خبر رسمی در دست نیست. اما ظاهرا گوگل قصد دارد همه ی ما را شگفت زده کند، شاید با رونمایی از گوگل پیکسل فولد !

هرچند ممکن است گوگل در هنگام عرضه Pixel 6 در مورد دستگاه صحبت کند. شاید هدف این شرکت راه اندازی نوامبر یا دسامبر باشد که بسیار عجیب و غریب است ، اما شما آن را دارید.

این گوشی اولین تلفن هوشمند تاشو گوگل خواهد بود

همه می دانیم که این گوشی ، اولین گوشی هوشمند تاشو گوگل خواهد بود و تقریبا چند وقتیست که این شرکت به سختی در حال کار کردن برروی آن می باشد.

عرضه گوشی تاشوی گوگل - ریمووین شاپ - 3

این گوشی احتمالا برخی از نکات های طراحی را از سامسونگ الهام خواهد گرفت. هنوز برای قضاوت زود است اما انگار پسکیل فولد یک رقیب سرسخت برای سری Galaxy Z Fold سامسونگ خواهد بود ، نه گوشی های زد فلیپ !

بنابراین ، گوگل به زودی یک تلفن هوشمند تاشو را معرفی میکند که به اندازه یک تبلت باز خواهد شد. جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : Android Authority

اشتراک گذاری