گوشی پرچمدار نوکیا - نوامبر 2021 - مجله ریمووین - 3
گوشی پرچمدار نوکیا در 11 نوامبر 2021 عرضه خواهد شد

طبق گزارشات رسیده از چین، شرکت فنلاندی نوکیا در حال آماده سازی یک پرچمدار تمام عیار 5G برای اواخر سال میلادی جاری است. در واقع گوشی پرچمدار نوکیا در 11 نوامبر 2021 در چین عرضه خواهد شد. به نظر می رسد که ژانگ یوچنگ ، ​​مدیر محصول بخش Nokia Mobile HMD در چین ، این اطلاعات را در بستر میکروبلاگینگ Weibo فاش کرده است. با مجله ریمووین همراه باشید.

چرا 11 نوامبر 2021؟

11 نوامبر ، یعنی 11.11 ، با عنوان Double 11 نیز شناخته می شود و این روز به عنوان روز مجردها در چین جشن گرفته می شود. این روز یکی از تعطیلات غیر رسمی چینی است که به عنوان بزرگترین روز خرید آنلاین در جهان شناخته می شود. به نظر می رسد نوکیا با انتشار اولین گوشی هوشمند 5G خود در این روز خاص میخواهد به بهترین شکل ممکن از این رویداد بزرگ بهره مند شود.

گوشی پرچمدار نوکیا - نوامبر 2021 - مجله ریمووین - 2

پس پرچمدار جدید نوکیا در راه است !

نوکیا 9 PureView که اوایل سال 2019 وارد بازار شد ، آخرین مدل پرچمدار از این شرکت فنلاندی بود. اما علی رغم همه هیاهو هایی که درباره سیستم Penta-Camera وجود داشت ، این دستگاه موفق به تحت تأثیر قرار دادن کاربران نشد. از آن زمان ما شاهد شایعات فراوانی پیرامون جانشینی برای آن بودیم. با این حال ، این شرکت هرگز پرچمدار دیگری را پس از نوکیا 9 PureView منتشر نکرد و طرفداران خود را تا حد زیادی منتظر گذاشت.

در این میان ، نوکیا تولید و فروش خود را بر روی دستگاه های ارزان قیمت و میان رده متمرکز کرد و چندین گوشی را با قیمت های مختلف عرضه نمود. استراتژی که در سایر برند های معتبر دنیا مانند سامسونگ و شیائومی ، تا حدود زیادی به شرکت کمک کرد.

نوکیا با قدرت بر می گردد !

گوشی پرچمدار نوکیا - نوامبر 2021 - مجله ریمووین - 1

حالا به نظر می رسد که نوکیا در حال آماده سازی برای بازگشت به بازار پرچمداران هوشمند در اواخر سال جاری با یک مدل جدید است. هنوز مشخص نیست که گوشی پرچمدار نوکیا چه نامیده خواهد شد. اما مطمئنا با عنوان نوکیا 9.3 PureView یا موارد دیگر از این قبیل وارد بازار نخواهد شد.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری