سامسونگ گلکسی S21 FE - مجله ریمووین - 1
سامسونگ گلکسی S21 FE احتمالا به زودی عرضه خواهد شد

گزارشات جدید نشان می دهد که سامسونگ گلکسی S21 Fe، در حال تولید است. اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این گوشی در دست نیست ، اما پخش شدن این خبر نشان می دهد که احتمالا این گوشی به زودی عرضه خواهد شد.

داستان عرضه گلکسی S21 FE سامسونگ به کجا رسید؟

چندی پیش طبق نشر خبری که از یک منبع معتبر ارائه شده بود، به نظر می رسید که رونمایی و عرضه Galaxy S21 FE  به دلیل کمبود جهانی در صنعت نیمه هادی ها به تعویق افتاده باشد. اما سرانجام کمی بعد شنیده شد که ممکن است عرضه این گوشی هوشمند تنها به برخی نقاط دنیا از جمله اروپا و ایالات متحده محدود شود. اما همچنان سامسونگ به صورت رسمی انتشار گلکسی S21 Fe  را تأیید نکرده است. گزارش ها نشان می دهد که در صورت تصمیم سامسونگ به عرضه این گوشی ، S21 FE، در پاییز امسال وارد بازار خواهد شد.

سامسونگ گلکسی S21 FE - مجله ریمووین - 2

در واقع بر اساس جدول زمانی عرضه Galaxy S20 FE در سال 2020 ، می توان حدس زد که Galaxy S21 FE در سپتامبر 2021 رونمایی خواهد شد. برخی از شایعات نیز اکتبر 2021 را به عنوان زمان احتمالی رونمایی از آن ذکر کرده اند.

کمی درباره سخت افزار این گوشی بدانیم

سامسونگ گلکسی S21 FE - مجله ریمووین - 4

در مورد Galaxy S21 FE ، انتظار می رود این گوشی دارای یک صفحه نمایش با فناوری  AMOLEDو فرکانس 120 هرتز باشد. همچنین سه دوربین به همراه یک فلش LED در پشت این گوشی قرار خواهد گرفت. گلکسی S21 FE، از تراشه Snapdragon 888 SoC که در سری گلکسی S21 به کار گرفته شده، بهره خواهد برد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که این گوشی یک نسخه 4G و یک نسخه 5G به بازار عرضه خواهد کرد. بر اساس شنیده ها نیز این گوشی در چهار رنگ متنوع در دسترس خواهد بود.

سامسونگ گلکسی S21 FE - مجله ریمووین - 1

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : Android Headlines

اشتراک گذاری