قلم S Pen Pro سامسونگ - مجله ریمووین - 1
قلم S Pen Pro سامسونگ چه امکاناتی با خود به همراه خواهد داشت؟

بر اساس گزارشی که خبرگزاری FCC در اوایل ماه جاری منتشر کرد، سامسونگ یک قلم هوشمند جدید با نام S Pen Pro در برنامه دارد. انتظار می رود این قلم در کنار گوشی گلکسی Z Fold 3 که از S Pen پشتیبانی می کند و تعداد دیگری از دستگاه های گلکسی که در چند هفته آینده رونمایی خواهند شد، عرضه شود. اما اکنون، قبل از عرضه ی این قلم، مشخصاتی از آن فاش شده است که مجله ریمووین قصد دارد آن را با شما عزیزان در میان بگذارد.

S Pen Pro چه مشخصاتی دارد؟

قلم S Pen Pro سامسونگ - مجله ریمووین - 3

شایعات شنیده شده حاکی از آن است که قلم S Pen Pro دارای یک نوک 0.7 میلیمتری می باشد. اگر چه صفحه نمایش گلکسی زد فولد 3 به شکل قابل درکی مستعد خط و خش بوده، اما با این حال استفاده از این قلم بر روی نمایشگر آن همچنان بی خطر خواهد بود. سامسونگ میزان حساسیت فشار در این قلم را به مقدار 4.096 قرار داده است که البته این میزان همان مقداریست که در زمان آپگرید قلم S Pen به همراه عرضه Note 7 در سال 2016 ارائه شد.  قلم آینده ی سامسونگ، دارای یک پورت USB Type-C خواهد بود که از آن به عنوان درگاه شارژ استفاده خواهد شد.

اس پن پرو بر روی چه گوشی هایی قابل استفاده خواهد بود؟

قلم S Pen Pro سامسونگ - مجله ریمووین - 2

شاید تا به حال متوجه این موضوع شده اید که S Pen Pro به عنوان یک لوازم جانبی اختیاری از سوی سامسونگ عرضه می شود . بنابراین کاربران دستگاه های سازگار با S Pen مانند گلکسی اس 21 اولترا و گوشی های تاشوی بعدی سامسونگ، می توانند آن را خریداری و استفاده کنند. شایان ذکر است که هیچ یک از این دستگاه ها دارای یک محفظه داخلی در بدنه برای نگهداری قلم نیستند. اما سامسونگ برای آن نیز راه حلی ارائه کرده است. بدین صورت که اتصال این قلم به پشت گوشی و به شکل آهنربایی خواهد بود. احتمالا چیزی شبیه به گلکسی تب S7.

قلم S Pen Pro سامسونگ - مجله ریمووین - 4

قیمت قلم S Pen Pro چقدر خواهد بود؟

از نظر قیمتی ،S Pen Pro در زمان عرضه در انگلستان حدود 70 پوند (تقریبا 100 دلار) هزینه خواهد داشت. بله درست است، 100 دلار تنها برای یک قلم آن هم از نوع S Pen Pro !

منبع : Android Headlines

اشتراک گذاری