گوشی جدید گیمینگ ردمی - مجله ریمووین - 4
گوشی جدید گیمینگ ردمی، در سال 2021 به بازار عرضه خواهد شد.

همه ی ما نا خودآگاه، پس از شنیدن اسم موبایل گیمینگ، به اسامی برند هایی مانند ایسوس، بلک شارک و حتی لنوو فکر میکنیم. اما جالب است که بدانید، برند تازه نفس ردمی که تولید کننده گوشی های اقتصادی در جهان است، به تازگی تصمیم گرفته که یک گوشی جدید گیمینگ (مخصوص بازی) در سال 2021 به بازار عرضه کند.

این شرکت از ابتدای تاسیس خود بر روی گوشی های ساده و کاربردی هم از نظر قیمت و هم از نظر سخت افزاری تمرکز کرده است. حالا به نظر می رسد که ردمی قصد دارد همین کار را در این مرحله از روند پیشرفت کمپانی خود انجام دهد. اما با یک رویکرد متمرکز بر بازی های موبایلی.

گوشی جدید گیمینگ ردمی - مجله ریمووین - 1

قابلیت هایی در گوشی جدید گیمینگ ردمی که هر کاربری را به سمت خود جلب خواهد کرد!

همان طور که گفتیم این گوشی گران نخواهد بود. این یکی از دلایلی است که می تواند نظر هر کاربری را به سمت خود جلب کند. همچنین بهره گیری از تراشه گرافیکی اسنپدراگون 888 نیز بسیار اغوا کننده خواهد بود.

این موبایل گیمینگ از تراشه پردازنده Dimensity 1200 استفاده خواهد کرد که یک تراشه پرچمدار جدید از شرکت MediaTek بوده و امسال در طیف گسترده ای از گوشی های مقرون به صرفه استفاده خواهد شد.

طبق گفته مدیرعامل Redmi ، Dimensity 1200  یک تراشه نسل 5G است که با تمامی اوصاف هنوز یک چیپست میان رده به شمار می آید.

گوشی جدید گیمینگ ردمی - مجله ریمووین - 2

تمرکز ردمی روی ESports

ردمی هنوز جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه یا زمان دقیق عرضه آن منتشر نکرده است. مگر آن که این گوشی در سال 2021 عرضه خواهد شد. با این حال میتوان از سخنان مدیرعامل این کمپانی برداشت کرد که ردمی تمرکز ویژه ای بر روی بازی های ESports خواهد داشت. بازی هایی که اغلب جنبه ی ورزشی دارند.

همان طور که گفتیم ردمی هنوز اطلاعاتی راجع به قیمت، زمان و محل دقیق عرضه منتشر نکرده است. بنابراین به محض یافتن اطلاعات بیشتر راجع به گوشی جدید گیمینگ ردمی آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : androidheadlines

اشتراک گذاری