زمان رونمایی از تبلت Z Fold Tab - مجله ریمووین - 1
گلکسی زد فولد تب، تبلت تاشو جدید سامسونگ، سال آینده عرضه خواهد شد.

طبق گزارش اختصاصی خبرگزاری Gizmochina ، سامسونگ به تازگی قصد دارد از یک تبلت تاشو جدید رو نمایی کند. این تبلت که به نوعی از سه زاویه تا خواهد شد (Triple-Folding)، گلکسی زد فولد تب (Galaxy Z Fold Tab) نام خواهد داشت. در واقع می توان گفت که این اولین تبلتی که با چنین خلاقیتی تولید شده و از سه زاویه جمع می شود.

با توجه به درز اطلاعات ، دستگاه گلکسی زد فولد تب سامسونگ، در سه ماهه اول سال 2022 رونمایی خواهد شد. پیش از این ، اطلاعاتی که از چین منتشر شده بود، تصویری از شکل بدنه و ظاهر Galaxy Z Fold Tab را نشان می داد. اما در آن زمان هیچ راهی برای اثبات اصالت آن وجود نداشت، حالا که این خبر رسما منتشر شده است، میتوان انتظار داشت که بدنه تاشوی این تبلت جذاب، کاملا شبیه تلفن مفهومی زیگزاگی تاشو TCL است که در تصویر این خبر مشاهده می کنید.

زمان رونمایی از تبلت Z Fold Tab

همچنین آخرین گزارشات حاکی از آن است که احتمالا سامسونگ این تبلت را در هنگام عرضه گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3، در سال آینده رونمایی خواهد کرد. البته باز هم این اتفاق، بستگی به تصمیم تیم بازاریابی سامسونگ خواهد داشت.

زمان رونمایی از تبلت Z Fold Tab - مجله ریمووین - 2

 

انتظار می رود که به غیر از یک صفحه نمایش تاشو منحصر به فرد ، گلکسی زد فولد تب از یک قلم S Pen  جدید و یک شیشه نمایشگر فوق نازک (UTG) بهبود یافته نیز پشتیبانی کند. متأسفانه، در این گزارش اشاره ای به تفاوت این قلم با ورژن فعلی آن نشده است. با این حال ، میتوان مطمئن بود که UTG و قلم S Pen جدیدبه همراه گلکسی زد فولد 3 در سال آینده معرفی خواهند شد.

همه ی چیز هایی که گفته شد تمامی اخبار و شایعاتی است که پیرامون این تبلت در حال چرخیدن در فضاهای مجازی و سایت های خبری است. بنابراین مجله ریمووین به شما مخاطب محترم پیشنهاد میکند که فعلا این خبر را تا وقت رسمی شدن، در حد شایعه ای نزدیک به واقعیت بپذیرید! اگر چنین تبلتی واقعاً از سوی سامسونگ در حال توسعه است، انتظار خواهیم داشت تا در ماه های آینده اطلاعات بیشتری را در موردش شنیده و به اطلاع شما برسانیم.

اشتراک گذاری