تلویزیون های جدید وان پلاس - مجله ریمووین - 1
تلویزیون های وان پلاس با دوربین 1080p و پشتیبانی از Google Duo تولید خواهند شد

وان پلاس اخیرا قصد دارد یک مدل جدید 40 اینچی به تلویزیون های سری Y خود اضافه کند. اما ممکن است اضافه شدن این مدل به خط تولید وان پلاس در امسال اتفاق نیفتد. طبق شنیده ها ، به زودی تولید سری U1S از تلویزیون های وان پلاس در کشور هند آغاز خواهد شد.

این تلویزیون ها از چه ویژگی هایی برخوردار خواهند بود؟

این سری از تلویزیون های وان پلاس در ابعاد 50 ، 55 و 65 اینچ با وضوح تصویر 4K طراحی و تولید خواهند شد. طبق گزارشاتHDR10 Plus ، HLG و MEMC با حداکثر فرکانس تازه سازی تصویر (Refresh Rate) 60 هرتز نیز از این ویژگی برخوردارند. بلندگوهای این سه مدل ، توسط Dynaudio تولید شده و توان كل خروجی هر یک از این تلویزیون ها در مجموع 30 وات می باشد.

بنظر می رسد همه مشخصات و ویژگی های سری U1S از تلویزیون های وان پلاس بر طبق استاندارد های جهانی در نظر گرفته شده اند. اما ظاهرا این سری ، یک برگ برنده در آستین خود پنهان کرده است. آن هم چیزی نیست جز یک دوربین داخلی.

تلویزیون های جدید وان پلاس - مجله ریمووین - 2

طبق شنیده ها دوربین داخلی این تلویزیون ها با کیفیت 1080p، پشتیبانی از Google Duo را فراهم خواهد کرد. این سرویس به کاربران امکان می دهد، مستقیما از تلویزیون خود با مخاطبانشان تماس گرفته و در قالب یک تماس ویدیویی با آن ها ارتباط برقرار کنند. برای کسانی که صفحه های بزرگتر را برای برقراری ارتباط های ویدیویی با اهمیت می دانند ، این ویژگی بزرگ می تواند یک نقطه برجسته به شمار آید. این سری به صورت پیش فرض، با یک میکروفون برای “کنترل صدای هوشمند” و دستیار وان پلاس درسیستم عامل اندروید 10 همراه شده است. ویژگی های کشف محتوای OnePlus و Oxygen Play  از دیگر اپلیکیشن های کاربردی این تلویزیون ها خواهند بود.

وان پلاس U1S، چه زمانی و با چه قیمتی رونمایی خواهد شد؟

در مورد قیمت گذاری ، طبق گزارشات ، سری U1S در هنگام آغاز به کار ، محدوده قیمت 728 دلاری را به خود اختصاص خواهد داد. همچنین در آخرین اخبار به دست رسیده عنوان شده است که وان پلاس مجموعه U1S از تلویزیون های 2021 خود را در رویداد Smooth Summer، که در تاریخ 10 ژوئن 2021 برگزار خواهد شد، رونمایی و معرفی خواهد نمود.

با مجله ریمووین همراه باشید .

منبع : AndroidAuthority

اشتراک گذاری