مانیتور هوشمند جدید سامسونگ - مجله ریمووین - 1
سامسونگ دو مانیتور هوشمند جدید به بازار عرضه می کند

همه روزه محدوده کمی و کیفی نمایشگر های تولید شده از سوی سامسونگ در حال افزایش است. اکنون سامسونگ قصد دارد تا دو مانیتور هوشمند با ابعاد 24 اینچ و 43 اینچ را به خط تولید مانیتورهای هوشمند خود که مجهز به سیستم عامل تایزن هستند، اضافه کند. در واقع یک مانیتور 43 اینچی 4K سری 7 در کنار یک مانیتور 24 اینچی سری 5 با کیفیت FullHD وارد خط تولید مانیتور های هوشمند سامسونگ خواهند شد. گفتنی است که میتوان از این دو ، به عنوان بزرگترین و کوچک ترین مانیتور های هوشمند سامسونگ در بازار حال حاضر یاد کرد.

مانیتور هوشمند یا همان اسمارت مانیتور سامسونگ چیست؟

در سال گذشته بود که سامسونگ مانیتوری با عنوان مانیتور هوشمند Smart Monitor را معرفی و آن را به عنوان یک نمایشگر همه کاره (Multi-Function) ارائه کرد. نمایشگری که هم برای کار و هم برای سرگرمی طراحی شده است. این نمایشگر هوشمند دارای بلندگوهای داخلی بود و توسط سیستم عامل تایزن بهینه سازی و طراحی شده بود. این بدان معناست که کاربر می تواند ازاپلیکیشن هایی مانند نتفلیکس و آفیس 365 به صورت مستقیم بهره برده و همچنین از قابلیت هایی نظیر وای فای دایرکت جهت نمایش مستقیم موبایل بر روی مانیتور استفاده کند.

مانیتور هوشمند جدید سامسونگ - مجله ریمووین - 2

این مانیتورهای هوشمند دارای یک کنترل از راه دور هستند که با سرویس های الکسا، دستیار گوگل و بیکس بی سامسونگ کار می کند. همچنین با پشتیبانی از سرویس Dex می توان به صورت بی سیم از محیط گوشی های هوشمند گلکسی بر روی دسکتاپ بهره برد.

سری M7 و M5 از نمایشگر های سامسونگ شامل چه مدل هایی می شوند؟

سری M7 در حال حاضر شامل مانیتور های 43 اینچ و 32 اینچ با فناوری 4K می شود. همچنین سری M5 از پنل های Full HD استفاده می کند و در اندازه های 24 اینچ ، 27 اینچ و 32 اینچ عرضه می شود. شایان ذکر است که سامسونگ به زودی نسخه سفید مانیتور هوشمند 27 اینچی و 32 اینچی سری M5 را معرفی خواهد کرد.

مانیتور هوشمند جدید سامسونگ - مجله ریمووین - 3

قیمت نمایشگر های جدید سامسونگ

سامسونگ هنوز قیمت مدلهای جدید را اعلام نکرده است ، اما طبق روال گذشته M7 32 اینچی با قیمت 400 دلار و M5 27 اینچی با قیمت 230 دلار به فروش میرسند. بنابراین می توان قیمت هایی کمی بالاتر و پایین تر از این محدوده را برای این دو مانیتور جدید متصور شد.

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : TheVerge

اشتراک گذاری