زمان بندی ارسال چت صوتی در تلگرام - مجله ریمووین
زمان بندی ارسال چت صوتی در تلگرام، خبری خوش برای پرمشغله ها!

اخیرا تلگرام گزارش داده که ویژگی جدید و جالبی به نسخه جدید نرم افزارش اضافه خواهد کرد. تلگرام می گوید که نسخه ی بتا V7.7.0 قابلیت زمان بندی ارسال چت صوتی کاربر را خواهد داشت.

تلگرام به زودی به کاربران اجازه می دهد تا چت های صوتی را زمان بندی کنند

در واقع همه ما در یک برهه زمانی خاص نیاز به این قابلیت را احساس کرده ایم. گاهی میخواهید برای کسی پیام صوتی را ارسال کنید که الان آن را به یاد داشته اما زمان ارسالش فرا نرسیده است. اکنون نیاز دارید کسی به شما یاد آوری کند که در فلان ساعت، فلان پیام را برای برای شخص مورد نظرتان ارسال کنید. در اینجا نسخه جدید تلگرام به کمکتان می شتابد.

از این نسخه به بعد، کاربران می توانند چت صوتی را برای زمان دیگری برنامه ریزی کنند. پس از زمان بندی چت صوتی ، یک شمارش معکوس برای همه کاربران در کنار نامشان قابل مشاهده خواهد بود. این ویژگی برای کسانی که مشغله روزانه زیادی داشته و یا حافظه بدی دارند بسیار مفید بوده و میتواند آنها را در برنامه ریزی هر چه دقیق تر برنامه هایشان یاری کند.

زمان بندی ارسال چت صوتی در تلگرام - مجله ریمووین - 2
زمان بندی ارسال چت صوتی در تلگرام – مجله ریمووین – 2

نسخه Telegram beta v7.7.0 دارای ویژگی جدید دیگری است

یکی دیگر از ویژگی های این به روزرسانی این است که تلگرام پیوندی به نام ویژگی های تلگرام در کشوی منوی نویگیشن قرار داده است. این لینک به کانال نکات و سوالات متداول تلگرام منتهی می شود. بنابراین اگر از خود می پرسید که چطور می توانید در اینجا یک چت صوتی را در تلگرام برنامه ریزی کنید، میتوانید از این بخش استفاده کنید. اول از همه ، به تلگرام v7.7.0 به روز شوید. در مرحله دوم ، یک کانالی را باز کنید که ادمین آن هستید. سوم ، روی نماد کانال و منوی تنظیمات 3 نقطه ضربه بزنید. چهارم ، شروع گپ صوتی را انتخاب کنید. پنجم ، روی گزینه چت صوتی برنامه در پایین ضربه بزنید. در آخر ، زمان را انتخاب کنید و شروع را فشار دهید. اکنون می توانید پیام صوتی خود را در کانال برنامه ریزی کنید.

اما به یاد داشته باشید، این نسخه از تلگرام یک نسخه بتا است. بنابراین، مطمئن نیستیم که این ویژگی های جدید بعدا به نسخه اصلی راه پیدا می کنند یا خیر؟ نظر شما چیست؟ آیا این ویژگی یعنی قابلیت زمان بندی ارسال چت صوتی در تلگرام ارزش اضافه شدن به ورژن اصلی نرم افزار را خواهد داشت؟

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : androidheadlines.com

اشتراک گذاری