بکاپ گرفتن چت سیگنال - مجله ریمووین - 1
اپلیکیشن سیگنال میتواند چت ها را به تلفن جدیدتان منتقل کند!

چندی پیش با گمانه زنی های واتس اپ مبنی بر گرفتن دسترسی اجباری از مخاطبان خود جهت دسترسی به اطلاعات کاربران، بازار اپلیکیشن های جایگزین قوت گرفت. اپلیکیشن سیگنال یکی از همین نرم افزار ها بود که با تبلیغاتی گسترده توانست  مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. حالا این اپلیکیشن یک نسخه بتا با ابزاری برای کمک به انتقال چت ها به تلفن جدید اندرویدی کاربر منتشر کرده است.در واقع سیگنال از وای فای دایرکت برای انتقال چت ها از طریق اتصال ایمن و خصوصی استفاده می کند.

هنوز زمان انتشار نسخه بتای اپلیکیشن Signal مشخص نیست

اگر شما یکی از افرادی هستید که از سیاست جدید حفظ حریم خصوصی نرم افزار واتس اپ پیروی نکرده و با پاک کردن آن از روی گوشی خود و به سیگنال مهاجرت کرده اید، احتمالاً یک سوال بزرگ برای شما پیش آمده است که چگونه چت های سیگنال خود را به گوشی جدیدم منتقل کنم؟ خوشبختانه توسعه دهندگان این نرم افزار برای این مشکل راه حلی اندیشیده اند. همانطور که رسانه های TestingCatalog و XDA گزارش داده اند، Signal  یک برنامه بتا 5.5.0 برای اندروید منتشر کرده است که به شما در انتقال مکالمات کمک می کند.

انتقال مکالمات اپلیکیشن سیگنال - مجله ریمووین - 2
انتقال مکالمات در اپلیکیشن سیگنال – مجله ریمووین 

این ابزار جدید در Signal beta از اتصال خصوصی Wi-Fi Direct برای انتقال گپ ها از دستگاه قدیمی شما به گوشی جدیدتان استفاده می کند. در این حالت باید هر دو تلفن را نزدیک یکدیگر نگه دارید ، سپس با مراجعه به بخش گپ ها در تنظیمات برنامه در تلفن قدیمی تر و ضربه زدن روی “انتقال حساب” ، می توانید روند این کار را آغاز کنید.

البته این تعجب آور نیست که در این برهه زمانی توسعه دهندگان سیگنال، ابزار انتقال دیتای آن را روز به روز توسعه دهند. توسعه دهندگان سیگنال در حالی که همه روزه کاربران زیادی از واتس اپ به این نرم افزار مهاجرت میکنند، برای افزودن ویژگی ها و قابلیت های جدید با یکدیگر مسابقه می دهند و این یک امر طبیعی است. در واقع اینگونه است که سیگنال شما را وفادار نگه می دارد.

پس اگر می خواهید گوشی موبایل جدیدی بخرید و نگران انتقال مکالمات اپلیکیشن سیگنال به گوشی جدیدتان هستید، میتوانید این خبر را یک  موضوع خوشحال کننده تلقی کنید.

با مجله ریمووین همراه باشید و از انتشار آخرین اپلیکیشن های روز دنیا با خبر شوید.

منبع : Androidauthority

اشتراک گذاری