رونمایی از گوشی Google Pixel 5a - مجله ریمووین - 1
گوشی Google Pixel 5a یک قدم به زمان رونمایی نزدیکتر شد

حتما طرفداران تکنولوژی در جریان هستند که شرکت بزرگ گوگل نیز در حال تولید و عرضه گوشی های هوشمند اندرویدی در سراسر دنیاست. Google Pixel 5a گوشی جدید گوگل است که به نظر می رسد با دریافت تاییدیه های نهایی به زودی راهی بازار مصرف خواهد شد.

این تلفن هوشمند گوگل با شماره مدل GR0M2  گواهینامه های مورد نیاز را دریافت نموده است. همان طور که میدانیم، Google Pixel 4a توانست به یکی از بهترین تلفن های هوشمند ارزان قیمت تبدیل شود و قیمت آن تنها یکی از مزیت های بوده است. از بیانیه های گوگل بر می آید که Google Pixel 5a نیز مانند گوشی قبلی گوگل یک گوشی ارزان قیمت خواهد بود. هند دومین بازار بزرگ تلفن های هوشمند در جهان است و مصرف کنندگان آن به دستگاه های ارزان قیمت علاقه زیادی دارند. بنابراین، گوگل می تواند فروش خوبی را برای گوشی تازه نفسش متصور باشد.

رندرهای Google Pixel 4a در فضاهای مجازی منتشر شده است

گوشی هوشمند آینده گوگل با به رخ کشیدن طراحی خود، در فضای مجازی خبر ساز شد. یک خبرگزاری مشهور چینی نیز رندرهای مبتنی بر CAD این موبایل را به اشتراک گذاشت و به نظر می رسد که این دستگاه از نظر ظاهری تقریبا مشابه Pixel 4a 5G به نظر می رسد.

بدنه این گوشی از پلی کربنات ساخته خواهد شد و طراحی مینیمالی را ارائه می دهد که اغلب خریداران تلفن های هوشمند Pixel به آن علاقه دارند. Pixel 5a شامل یک دوربین پانچ هول بر روی نمایشگر، صفحه نمایش تخت و حاشیه های نسبتا نازک نیز می باشد. همچنین دو دوربین در قاب پشتی این گوشی تعبیه شده است.

رونمایی از گوشی Google Pixel 5a - مجله ریمووین - 2

دوربین پیکسل 5a گوگل

احتمال این وجود دارد که گوگل به همان سنسور دوربین اصلی 12.2 مگاپیکسلی که از زمان Pixel 2 در هر تلفن هوشمند Pixel استفاده کرده است ، وفادار بماند.. همچنین پیش بینی می شود که دوربین دوم در پشت پیکسل 5a یک دوربین از نوع فوق عریض خواهد بود.

زمان عرضه

انتظار می رود که گوگل Pixel 5a در ماه ژوئن 2021 به بازار عرضه شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این گوشی هوشمند خاص به مجله ریمووین سر بزنید.

منبع : Cnet

اشتراک گذاری