تبلت های پرچمدار سامسونگ 2022 - مجله ریمووین - 1
تبلت های پرچمدار سامسونگ امسال رونمایی نخواهند شد !

به نظر می رسد ، تبلت های پرچمدار سامسونگ امسال عرضه نخواهند شد. طبق گزارش جدید از خبرگزاری Naver ، یک نشریه در کره جنوبی ، رونمایی و عرضه این تبلت ها برای اوایل سال 2022 برنامه ریزی شده است.

تبلت پرچمدار سامسونگ به امسال نمی رسد !

اکنون ما در حال صحبت کردن درباره تبلت پرچمدار و جدید سامسونگ با نام گلکسی تب 8 هستیم. اولین چیزی که درباره عرضه نشدن فعلی این تبلت به نظر می رسد، کمبود تراشه اصلی آن خواهد بود. یعنی این دلیل است که می تواند عرضه آن را به سال 2022 معوق کند.

در واقع از ابتدای سال جاری میلادی، سامسونگ هیچ خبر و شایعه ای مبنی بر رونمایی و عرضه تبلت های پرچمدار جدید خود منتشر نکرده است. همین موضوع باعث شده است خبر به تعویق افتادن رونمایی از این تبلت ها به سال 2022 به واقعیت نزدیک و نزدیک تر شود. اگر در خاطر داشته باشید، این کمبود تراشه بود که عرضه گلکسی S21 FE را عقب انداخت، بنابراین ، به راحتی ممکن است همین اتفاق برای سری Galaxy Tab S8  نیز رخ داده باشد.

تبلت های پرچمدار سامسونگ 2022 - مجله ریمووین - 3

انتظار می رود سامسونگ سه تبلت را به عنوان بخشی از این سری جدید با نام های گلکسی تب S8، گلکسی تب S8 پلاس  و گلکسی تب S8 اولترا معرفی کند. در اینجا نیازی به اشاره به این نکته وجود ندارد که قطعا مدل   “Ultra”  قدرتمند ترین مدل این مجموعه خواهد بود.

انتظار می رود این تبلت از صفحه نمایش 14.6 اینچی ، از نوع AMOLED و باتری 12000 میلی آمپر ساعت بهره ببرد. همچنین انتظار می رود دو تبلت دیگر تا حد زیادی مشابه Galaxy Tab S7 و S7 + باشند.

احتمالا این تبلت ها در نو مدل LTE و 5G تولید و عرضه خواهند شد.

تبلت های پرچمدار سامسونگ 2022 - مجله ریمووین - 2

انتظار می رود این کمپانی نسخه های LTE و 5G  این تبلت ها را ارائه دهد. هر سه تبلت از قلم S Pen  پشتیبانی می کنند و احتمالا بهره گیری از صفحه کلید سامسونگ برای هر سه محتمل خواهد بود. همچنین هر سه تبلت احتمالا از فلز و شیشه ساخته می شوند ، اما تاکنون چیزی تأیید نشده است.

با مجله ریمووین همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری