نگاهی کوتاه بر اولین لپ تاپRealme - مجله ریمووین - 1
نگاهی کوتاه بر اولین لپ تاپ Realme

طبق آخرین اخبار شنیده شده، اولین لپ تاپ Realme با پردازنده های نسل یازدهم از سری Corei3 و Corei5 روانه بازار خواهد شد. ماه گذشته تصاویر لو رفته در فضاهای مجازی ، شمایل لپ تاپ Realme Book را به همگان نشان داد. این لپ تاپ دارای یک نمایشگر با نسبت تصویر 3:2 و طراحی الهام گرفته از مک بوک اپل خواهد بود. با مطالعه این مطلب در مجله ریمووین همراه ما باشید.

اولین لپ تاپ Realme بسیار شبیه مک بوک اپل است !

از نظر بدنه و شکل و شمایل ظاهری، تصاویر و فیلم های انتشار یافته بیشتر به سبک طراحی مک بوک اپل اشاره دارند، علاوه بر این دو پورت USB-TypeC در سمت چپ و یک پورت USB3.0 در سمت راست آن مشاهده می کنیم.

نگاهی کوتاه بر اولین لپ تاپ Realme - مجله ریمووین - 3

همچنین بر اساس شایعات اخیر، اولین لپ تاپ Realme دارای یک صفحه نمایش 14 اینچی ، اسکنر اثر انگشت / دکمه روشن / خاموش و دو نسخه مختلف از پردازنده نسل 11 اینتل  Corei3 یا Corei5 خواهد بود. همچنین این پردازنده ها از آپدیت به ویندوز 11پشتیبانی کرده و در همین راستا Realme تایید نموده که این لپ تاپ به ویندوز 11 بروزرسانی خواهد شد.

زمان رونمایی و قیمت ؟ 

نگاهی کوتاه بر اولین لپ تاپRealme - مجله ریمووین - 2

هنوز شرکت Realme از تاریخ عرضه این لپ تاپ اطلاعاتی ارائه نکرده است ، اما به نظر می رسد که زمان رونمایی و عرضه خیلی دور نخواهد بود. در مورد قیمت گذاری نیز هنوز هیچ خبری به بیرون درز نکرده است ، اما کارشناسان فروش پیش بینی میکنند که قیمت تقریبی 540 دلار برای نسخه پایه ی این لپ تاپ قیمتی منطقی و ارزنده به نظر می رسد. با توجه به این موضوع که می نوت بوک E-14 از شرکت شیائومی با قیمت 522 دلار به فروش رفته و تا حد زیادی از نظر مشخصات فنی به این لپ تاپ نزدیک است، میتوان این قیمت گذاری را تا مقدار زیادی معتبر خواند.

منبع : AndroidAuthority

اشتراک گذاری