گوشی Pixel گوگل - مجله ریمووین - 1
گوگل در گوشی Pixel، طول عمر باتری را تا 48 ساعت ارتقا خواهد داد

گوگل در یک سری از تبلیغات ویدیویی جدید خود، جزئیاتی از ویژگی ها و قابلیت های موجود در گوشی های Pixel 4a 5G و Pixel 5 را به نمایش گذاشته است. یکی از این تبلیغات نشان میدهد که گوگل در بعضی گوشیهای سری Pixel، طول عمر باتری را به شدت تقویت خواهد کرد. میتوان گفت گوگل با ارائه این تبلیغ قصد داشته که کاربرانش، نارضایتی های ناشی از کوچک بودن باتری گوشی های Pixel را به دست فراموشی بسپرند. گوگل در آخرین اطلاعیه های خود می گوید : “باتری گوشی Pixel بسیار زیاد به شما کمک خواهد کرده و در صورت نیاز تا 48 ساعت دوام خواهد آورد”

افزایش طول عمر باتری از طریق راهکار های نرم افزاری خواهد بود

گوشی Pixel گوگل - مجله ریمووین - 2

گوگل به واسطه یک سری راهکارهای نرم افزاری طول عمر باتری گوشی های Pixel را ارتقا خواهد داد. در این حالت سیستم عامل به طور خودکار برنامه های فعال را فقط به موارد ضروری محدود می کند و به شما امکان می دهد برنامه های دیگری را که می خواهید روشن نگه دارید انتخاب کنید. بقیه نرم افزار های بی استفاده در لحظه خاموش و غیر فعال خواهند شد. بر همین اساس به مقدار زیادی در مصرف باتری صرفه جویی خواهد شد.

گوشی Pixel گوگل، با تراشه امنیتی TitanM همراه خواهد شد

دیگر آگهی ویدیویی این شرکت با این عنوان به نمایش گذاشته شده است که “ویژگی های امنیتی Pixel می تواند شما را ایمن نگه دارد” ، و یک کودک را نشان می دهد که با اسکوتر توسط یک پرنده تعقیب می شود. سپس ، تصویر به نوار جستجوی Google تغییر شکل می دهد، این بار پرسیده می شود”چگونه از حملات ناخواسته جلوگیری کنیم” ؟ سپس پاسخ گوگل پیکسل این است : با تراشه امنیتی TitanM !

گوشی Pixel گوگل - مجله ریمووین - 2

طبق این اخبار، گوشی های آینده گوگل دارای باتری بزرگ تر بوده و با امنیت قوی تری وارد میان رقابت خواهند شد.  این در حالی است که تنها سه ماه تا رونمایی از گوشی هایPixel 6  و Pixel 6 Pro باقی مانده است.

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : PhoneArena

اشتراک گذاری