آپدیت اندروید ال جی - مجله ریمووین - 1
ال جی قول داد تا سه سال آتی برای گوشی های شاخص خود آپدیت اندروید ارائه دهد.

آپدیت اندروید ال جی های باقی مانده در بازار، تا کی پیشتیبانی خواهد شد؟

همان طور که طرفداران تکنولوژی و گوشی های هوشمند در جریان هستند، اخیرا ال جی اعلام کرده است که به زودی خط تولید گوشی های هوشمندش را متوقف کرده و از بخش کسب و کار مرتبط با موبایل خارج خواهد شد. همین خبر موجب شد تا بسیاری از خریداران گوشی های جدید ال جی با نگرانی های زیادی رو به رو شوند. اما خوشبختانه امروز خبر خوبی برای آنها منتشر شد.  ال جی قول داده است تا سه سال آپدیت اندروید را برای دستگاه های شاخص خود که در سال 2019 یا بعد از آن راه اندازی شده اند ، ارائه دهد.

ال جی طی چند سال اخیر شاهد کاهش شدید سهم خود از بازار موبایل بوده است. این شرکت سومین سازنده بزرگ تلفن همراه در جهان در سال 2013 بود، اما حالا سهم آن به حدود 2٪ کاهش یافته است. پس از شش سال ضرر دادن پیاپی، به مقدار تقریبی در مجموع 4.5 میلیارد دلار، ال جی در ژانویه هشدار داد که خروج از تجارت موبایل ممکن است. این سناریو پس از خروج فولکس واگن آلمان و Vingroup JSC ویتنام از تصمیم برای خرید بخش موبایل ال جی، به واقعیت تبدیل شد.

آپدیت اندروید ال جی - مجله ریمووین
آپدیت اندروید ال جی – مجله ریمووین

آپدیت اندروید ال جی برای کدام یک از مدل ها ارائه خواهد شد؟

شایان ذکر است که شرکت هایی که تجارت موبایل را ترک می کنند، به سرعت پشتیبانی از گوشی های خود را خاتمه می دهند. اما ال جی متعهد شده است تا سه بار به روزرسانی های اندروید را برای دستگاه های برتر خود که در سال 2019 یا بعد منتشر شده است ، ارائه دهد. لیست گوشی های هوشمندی که در این طرح جای میگیرند عبارت است از :

LG G8 ThinQ

LG G8x ThinQ

LG G8s ThinQ

LG V50 ThinQ

LG V60 ThinQ

LG Velvet

LG Wing

به عنوان مثال ، در مورد گوشی LG Velvet می توان گفت که این گوشی با اندروید 10 روانه بازار شد ، حالا طبق این خبر، دارندگان آن مطمئن خواهند بود که این گوشی تا اندروید 13 به روز رسانی خواهد شد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار موبایل و نرم افزار با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : TechSpot

اشتراک گذاری