بسته بندی و جعبه ساعت W26 Plus - مجله ریمووین - 1
بسته بندی و جعبه ساعت W26 Plus از دیروز تا به امروز

همان طور که میدانید امروزه ساعت های هوشمند به بخشی از روزمزه بسیاری از کاربران تلفن های هوشمند تبدیل شده اند. ساعت هایی که میتوانند توسط ارتباط یکپارچه با گوشی کاربر، خدمات متنوعی نظیر اطلاع رسانی اعلانات، مدیریت تماس ها و پخش موسیقی،تنظیم هشدار و همیاری ورزشی و … را ارائه دهند. ساعت هوشمند W26 Plus یکی از پرطرفدارترین ساعت های هوشمند بازار است که تقریبا در 2 سال اخیر دارای محبوبیت چشم گیری در میان کاربران شده است. یکی از ابهامات این روز های کاربران، بسته بندی و جعبه ساعت W26 Plus است که با نظرات گوناگونی همراه شده است. مجله ریمووین در این مطلب به تشریح و شفاف سازی این موضوع خواهد پرداخت.

جعبه جدید ساعت W26 Plus در سال 2021 چه تغییراتی داشته است؟

از نظرات و دیدگاه های کاربران در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می توان دریافت که درباره جعبه ساعت هوشمند W26 Plus عقاید و نظرات مختلفی وجود دارد. در سال های اخیر کلیت جعبه ساعت های W26 پلاس همانند جعبه ساعت های W26 بوده است. با این تفاوت که در ساعت های W26 Plus، بر روی یک وجه از جعبه عبارت Model : W26+ و جدولی از مشخصات دیده می شود. تصویری از این بسته بندی در زیر مشاهده می شود.

بسته بندی و جعبه ساعت W26 Plus - مجله ریمووین - 2

آیا ساعت هوشمند +W26 همان Watch 6A است؟

امروزه اغلب شرکت های تولید کننده ساعت W26 Plus ، این ساعت را تحت عنوان Watch 6A و با بسته بندی جدید تولید و عرضه میکنند. در واقع Watch 6A همان W26 Plus 2021 است که در جعبه و بسته بندی جدید تولید می شود. نمونه ای از این بسته بندی در تصویر زیر مشاهده می شود.

بسته بندی و جعبه ساعت W26 Plus - مجله ریمووین - 4

بنابراین اگر شما نام Watch 6A را بر روی جعبه W26 Plus مشاهده کردید تعجب نکنید، چراکه تمامی ساعت های W26 Plus در سال 2021 با جعبه و نام مدل (Model Name) جدید تولید و عرضه شده اند. این ادعا زمانی ثابت خواهد شد که کلمه Watch 6A Smartwatch را در گوگل جستجو نمایید . در نتایج تصاویر مربوط به این سرچ میتوان ساعت های W26 Plus را به راحتی مشاهده کرد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار و ترفند های تکنولوژی با مجله ریمووین همراه باشید.

اشتراک گذاری