دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 - مجله ریمووین - 1
مشخصات دقیق دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 فاش شد

مشخصات دقیق دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 به تازگی به بیرون درز کرده است. البته این اولین باری نیست که این اتفاق افتاده، اما این خبر مفصل ترین گزارشی است که تاکنون به دست ما رسیده است. این اخبار از یک خبرنگار چینی به نام Tron به دست آمده که آخرین اطلاعات مربوط که فناوری های موبایل را در اکانت توئیتر خود به اشتراک می گذارد.

5 دوربین در سامسونگ Galaxy Z Fold 3 تعبیه شده است

طبق اخبار به دست آمده در مجموع دوربین های عقب و سلفی ، 5 عدد دوربین در سامسونگ Galaxy Z Fold 3 تعبیه شده است. 3 عدد دوربین اصلی در پشت گوشی و 2 عدد دوربین سلفی. در ابتدا اجازه دهید به سراغ دوربین های پشت برویم.

دوربین اصلی گوشی یک دوربین عریض (Wide) است. این دوربین دارای یک سنسور 12 مگاپیکسلی با پیکسل سایز 1.8um می باشد. در این دوربین سامسونگ از سنسور IMX555 سونی بهره برده است.

همچنین یک دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی دیگر نیز در پشت آن قرار خواهد گرفت. این دوربین که سنسور آن (ISOCELL 3L6) توسط سامسونگ تولید شده است دارای پیکسل سایز 1.12um می باشد.

دوربین سوم گلکسی زد فولد 3 نیز یک دوربین 12 مگاپیکسلی خواهد بود ، این دوربین یک دوربین تله فوتو است که با قدرت زوم اپتیکال 2 برابر و اندازه پیکسل 1.0um همراه شده است.

دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 - مجله ریمووین - 2

دوربین سلفی

این گوشی از دو دوربین در جلو بهره می برد. یکی در نمایشگر اصلی آن و دیگری در نمایشگر دوم.

ظاهرا یک سنسور 10 مگاپیکسلی از نوع Sony IMX374 1/3.09inch با اندازه پیکسل 1.0um در آن گنجانده شده است. دیگر دوربین سلفی Z Fold 3 یک سنسور 16 مگاپیکسلی از مدل Sony IMX471 1/3.09inch  خواهد بود. شایان ذکر است در صورتی که قرار باشد سامسونگ در این گوشی تنها از یک دوربین سلفی استفاده کند، دوربین 16 مگاپیکسلی یاد شده ، مد نظر این کمپانی خواهد بود.

در مجموع می توان دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 را همانند بسیاری از هم رده های آن شایسته و حرفه ای عنوان کرد. جهت اطلاع از آخرین اخبار موبایل و تبلت ، مجله ریمووین را دنبال کنید.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری