آیپد مینی جدید اپل - مجله ریمووین - 1
آیپد مینی جدید، در مسیر بزرگترین طراحی مجدد !

اپل موفق شد با تغییرات عمده در سیستم عامل iPadOS 15 فروش فوق العاده ای را در سال 2020 رقم بزند. اکنون به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تا با به روزرسانی و اصلاح مداوم تبلت های iPad بار دیگر فروش بالای تبلت های خود را تجربه کند. حالا آخرین شایعات و شنیده ها در این باره چیست؟ طبق آخرین اخبار رسیده آیپد مینی جدید در مسیر بزرگترین طراحی مجدد خود قرار گرفته است. بدین صورت که در پاییز امسال، آیپد مینی با یک طراحی جدید ظاهر خواهد شد که به واسطه حاشیه های باریک تر در آن ، دیگر خبری از دکمه خانه (Home) نخواهد بود.

آیپد مینی جدید ، پردازنده جدید خواهد داشت !

در واقع این تغییر، بزرگ ترین طراحی مجدد ایپد مینی در 9 سال اخیر است. این موضوع نشان می دهد که اپل مشغول بازسازی چندین خط تولید در راستای این تغییر خواهد بود. آیپد مینی جدید بروزرسانی های قابل توجهی را نسبت به نسل پنجم آیپد مینی که در سال 2019 به بازار عرضه شد، تجربه کرده است. پشتیبانی از قلم Apple Pencil، پردازنده جدید A12، و ارتقا نرم افزاری آن به iPadOS 15 باعث شده تا بیش از پیش بتوان به عنوان یک تبلت کاری و توانمند از آن یاد کرد. هدفی که اپل در چند سال اخیر همواره در پی دستیابی به آن بوده است.

آیپد مینی جدید اپل - مجله ریمووین - 3

لبه های باریک تر و حذف دکمه خانه

داشتن لبه های باریک تر، حاشیه کوچکتر و حذف دکمه خانه، میتواند جذابیت آیپد مینی جدید را دو چندان کند و قطعا این موضوع یکی از بزرگترین دل خوشی های اپل برای فروش بیشتر این دستگاه در سال جاری خواهد بود. طبق شنیده ها iPad Mini نسل جدید دارای یک نمایشگر 7.9 اینچ خواهد بود که مسلما نسبت به iPad Pro کوچکتر خواهد بود.

زمان رونمایی از این تلبت کی خواهد بود؟

آیپد مینی جدید اپل - مجله ریمووین - 2

با توجه به اجرای اغلب رویداد های اپل در ماه سپتامبر، به نظر می رسد که نیازی نیست خیلی زیاد منتظر بمانیم. باید کمی صبر کرد و دید که آیا اپل رویدادی متفاوت تر از سالهای گذشته را برای این تبلت در نظر گرفته است یا خیر ؟

نظرات خود را با مجله ریمووین در میان بگذارید.

منبع : GIZMODO

اشتراک گذاری