تاریخ عرضه آیفون 13 - ریمووین شاپ
تاریخ رونمایی و عرضه آیفون 13 چه زمانی خواهد بود؟

ممکن است این گونه به نظر برسد که زمان بسیار زیادی از رونمایی و عرضه آیفون 12 نگذشته است. اما شنیدنی است که اپل در حال حاضر در پی رونمایی از آیفون 13 است. مجله ریمووین در اینجا قضد دارد تا اطلاعاتی راجع به رویداد احتمالی و تاریخ عرضه آیفون 13 به شما بدهد.

اگرچه تنها چند ماه از فروش آیفون 12 می گذرد ، اما اپل در حال حاضر هدف خود را بر روی گوشی هوشمند و پرچمدار بعدی خود ، یعنی آیفون 13 قرار داده است. این گونه که انتظار می رود به احتمال زیاد شاهد چهار نسخه از گوشی جدید آیفون خواهیم بود. آیفون 13 ، آیفون 13 مینی ، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس. اما تاریخ عرضه آیفون 13 و زمان رونمایی اپل از جدیدترین گوشی های خود کی خواهد بود؟

رویداد رونمایی از آیفون 13 در چه تاریخی برگزار می شود؟

اگر چه احتمالا در اواخر ماه جاری میلادی یک رویداد از سوی اپل برگزار خواهد شد، اما نمیتوان آن را زمان رونمایی از آیفون 13 اطلاق کرد. زیرا اپل از قبل اعلام کرده که در این رویداد به رونمایی و معرفی هدست جدید خود یعنی AirPods 3 خواهد پرداخت. با این حال ، براساس تاریخچه اپل ، می توانیم به طور معمول پیش بینی کنیم که چه زمان رویدادهای رونمایی از آیفون های این شرکت فرا خواهد رسید. در حالی که همه گیری بیماری کرونا در جهان باعث شد که رونمایی از آیفون های جدید اپل روند معمول خود را برای سال 2020 تغییر بدهد، اولین رویداد بدون آیفون اپل در ماه سپتامبر در طی هشت سال اخیر اتفاق افتاد. بنابراین می توان پیش بینی کرد که سال 2021 با بازگشت شرکت اپل به روند معمول همراه خواهد بود.

تاریخ عرضه آیفون 13 - ریمووین شاپ - 2

پس اگر این گفته واقعیت داشته باشد ، انتظار می رود آیفون 13 را در رویدادی در ماه سپتامبر سال جاری برای اولین بار تشریح و بررسی کنیم.

روز های برگزاری مراسم های اپل

شرکت اپل معمولا در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه مراسم خود را برگزار می کند و تاریخ انتشار آیفون معمولا حدود یک هفته و نیم پس از اعلام و رونمایی اپل از دستگاه های جدید تعیین می شود. معمولاً آیفون های جدید در روز جمعه ، حدود هفته سوم ماه سپتامبر منتشر می شوند.

براساس تحقیقات تیم CNET و تقویم سال 2021 ، اپل روز کارگر (8 سپتامبر ) را برای رویداد رونمایی از آیفون 13و 17 سپتامبر را اولین روز عرضه ی آن قرار خواد داد.

البته تا زمانی که اپل رسما رویدادی را اعلام نکرده و موبایل های هوشمند خود را به نمایش نگذاشته است، نمی دانیم که آیا این اظهارات صحت دارد یا خیر. اما اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کنید و پول خود را برای آیفون 13 پس انداز کنید، میتوانید روی ماه سپتامبر برنامه ریزی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ رویداد های تکنولوژی، با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : CNET

اشتراک گذاری