به روزرسانی اندروید 11 برای تبلت گلکسی تب A 10.1 - مجله ریمووین - 1
به روزرسانی اندروید 11 برای تبلت گلکسی تب A 10.1 منتشر شد

شاهد بودیم که در هنگام انتشار اندروید 11، سامسونگ برندی بود که در لیست های انتشار به روزرسانی برای دستگاه های مختلف، اغلب نام گوشی ها و تبلت های آن دیده می شد. اکنون آخرین دستگاهی که نسخه 11 از سیستم عامل اندروید را دریافت کرده است تبلتی با نام گلکسی تب A 10.1 سامسونگ است.

قابل ذکر است  که این به روزرسانی، آپدیت شدن رابط کاربری اختصاصی سامسونگ به  One UI 3.0 را به همراه خواهد داشت. بنابراین ، با این به روزرسانی انتظار یک سری ویژگی های جدید را برای دستگاه سامسونگ گلکسی Tab A 10.1 خواهیم داشت.

به روزرسانی اندروید 11 برای تبلت گلکسی تب A 10.1 - مجله ریمووین - 3

کدام مدل از گلکسی تب A 10.1 به روزرسانی را دریافت کرده است؟

توجه داشته باشید که ما در حال صحبت کردن در مورد مدل  Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 با شماره مدل های SM-T515 و SM-T515N هستیم. پس اگر شما دارنده یک دستگاه گلکسی تب A 10.1 با این شماره مدل ها هستید میتوانید تبلت خود را به اندروید 11 به روزرسانی کنید.

نکته مثبت دیگر در مورد این به روزرسانی این است که افزونه امنیتی ژوئن 2021 را به همراه خواهد داشت. این بدان معناست که این به روزرسانی تقریبا جدیدترین پچ را برای رفع آسیب پذیری های امنیتی به ارمغان می آورد.

به روزرسانی اندروید 11 برای تبلت گلکسی تب A 10.1 - مجله ریمووین - 2

این بروزرسانی برای چه مناطقی منتشر شده است؟

طبق گفته ی SamMobile ، این به روزرسانی جدید اندروید 11برای گلکسی تب A 10.1 ، برای مناطقی منتخب در آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی منتشر شده است. این مناطق شامل موارد زیر می شوند :

به طور خاص کشور های اتریش ، آرژانتین ، برزیل ، بلغارستان ، شیلی ، جمهوری چک ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هند ، عراق ، ایتالیا ، مجارستان ، لوکزامبورگ ، مالزی ، کشورهای شمال اروپا ، لهستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسلوونی ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سریلانکا ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، فیلیپین ، انگلیس ، هلند و ویتنام این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است که این به روزرسانی باعث بهبود در اینترنت سامسونگ ، صفحه کلید سامسونگ ، بهینه سازی برنامه های سهام ، گزینه های اضافی قفل صفحه ، رابط کاربری جدید و موارد دیگر خواهد بود.

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری