رابط کاربری One UI 4 - مجله ریمووین - 2
احتمالا سامسونگ رابط کاربری One UI 4 را زودتر از انتظارات معرفی خواهد کرد !

بر اساس شنیده های اخیر، ممکن است سامسونگ رابط کاربری One UI 4 را هفته آینده معرفی کند. البته صحت این خبر هنوز تایید نشده است. اما می توان از واکنش های کاربران حرفه ای و دنبال کنندگان دریافت که طی روز های آتی حجم زیادی از تصاویر و تجربیات مربوط به رابط کاربری جدید سامسونگ منتشر خواهد شد.

سامسونگ حداقل بخش های کمی از رابط کاربری One UI 4 را رونمایی خواهد کرد !

رابط کاربری One UI 4 - مجله ریمووین - 1

در کمال تعجب باید بگوییم که رابط کاربری One UI 4  سامسونگ مبتنی بر اندروید 12 خواهد بود. به همین دلیل است که سامسونگ قصد دارد پس از عرضه اندروید 12، این رابط کاربری را به تعداد زیادی از تلفن های هوشمند خود برساند. اکنون ممکن است سامسونگ برنامه بتا توسعه یافته را برای One UI 4 آغاز کند ، اما برای آن کمی زود به نظر می رسد. شایان ذکر است که همین امر در سپتامبر سال گذشته برای One UI مبتنی بر Android 11 اتفاق افتاد.

رابط کاربری One UI 4 برای کدام گوشی ها عرضه خواهد شد؟

باید خبردار باشید که برخی از گوشی های جدید سامسونگ مانند گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 در مرداد ماه امسال رونمایی خواهند شد. اما باید گفت که متاسفانه در هر صورت هیچ کدام از این گوشی ها با اندروید 12 و One UI 4 عرضه نخواهند شد. درواقع گوگل هنوز نسخه پایداری از اندروید 12 را منتشر نکرده است ، بنابراین قطعا سامسونگ از انجام این امر اجتناب خواهد کرد. هرچند که شایعه شده بود گوشی های جدید سامسونگ مجهز به One UI 3.5 وارد بازار خواهند شد. اما احتمالا این گوشی ها نیز با رابط کاربری One UI 3.1.1  عرضه می شوند.

رابط کاربری One UI 4 - مجله ریمووین - 3

حالا باید منتظر بمانیم. اما به نظر می رسد که با تمامی این اوصاف اندروید 12 با One UI 4 در سه ماهه پایانی 2021 با سری گوشی های گلکسی S21 رونمایی و عرضه خواهد شد.

با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : Android Headlines

اشتراک گذاری