هدفون بی سیم پیکسل بادز - مجله ریمووین - 2
گوگل، تولید هدفون بی سیم پیکسل بادز را متوقف خواهد کرد

گوگل همچنان از تازه واردان میدان هدفون های جدید بی سیم در دنیاست. حتی آخرین محصول آن با نام هدفون بی سیم پیکسل بادز با استقبال بسیار خوبی در بازار های جهانی مواجه شد. اما خبر ناراحت کننده آنجاست که به نظر می رسد گوگل به صورت کاملا بی سر و صدایی در حال توقف تولید هدفون های 2020 خود می باشد.

گوگل، هدفون بی سیم پیکسل بادز را از روی گوشش بر می دارد !

هنوز گوگل هیچ اطلاعیه ای رسمی مبنی بر خروج از ساخت هدفون های بی سیم منتشر نکرده است. اما این موضوع یک نتیجه گیری از اقدامات اخیر این شرکت می باشد. چندی پیش گوگل پیکسل بادز را از روی فروشگاه پلی استور حذف کرد. این اقدام بدان معناست که افرادی که در فکر خرید آن هستند باید در اندیشه یک جایگزین برای آن باشند. چیزی که از قرائن و شواهد بر می آید این است که گوگل خیلی بی سر و صدا در حال توقف خط تولید هدفون بی سیم پیکسل بادز می باشد.

هدفون بی سیم پیکسل بادز - مجله ریمووین - 1

آیا گوگل موردی جایگزین برای این هدفون در نظر دارد؟

حتما این تصمیم، اقدامی برای ایجاد تمرکز بیشتر گوگل بر روی Pixel Buds A است. هدفون هایی مشابه و در عین حال ارزان تر که جدیدترین گجت جانبی گوگل در بازار هستند. آنچه حقیقتا باعث درخشش گوگل بادز A خواهد شد، قیمت زیر 100 دلار آن است. اگرچه در این راستا گوگل مجبور بوده است چند ویژگی برتر را از آن کاهش دهد، اما به نظر می رسد که ارزش خوبی برای خرید خواهد داشت.

این واقعیت که گوگل تیشه به ریشه ی Pixel Buds اصلی زده است بدین معناست که این شرکت برای سری A فروش خوبی را برنامه ریزی و پیش بینی کرده است. آن هم در بازاری که اکنون با عرضه OnePlus Buds Pro  و هدفون های دیگر برند ها ، گرم و پر رقابت شده است.

هدفون بی سیم پیکسل بادز - مجله ریمووین - 3

دسترسی به دستیار صوتی Google و مقاومت در برابر تعرق و رطوبت، برخی از ویژگی های جذابی است که در Pixel Buds A گنجانده شده و ممکن است کاربران به آنها علاقه زیادی داشته باشند. در پایان می توان نتیجه گرفت که یک کمپانی به بزرگی گوگل قطعا تصمیماتی برنامه ریزی شده خواهد داشت. در همین راستا میتوان با آغوشی باز به استقبال پیکسل بادز A رفت. جهت اطلاع از آخرین اخبار تکنولوژی با مجله ریمووین همراه باشید.

منبع : AndroidHeadlines

اشتراک گذاری