عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک - مجله ریمووین - 5
عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک به بیرون درز کرد

اولین عکس های سامسونگ گلکسی واچ 4 کلاسیک به تازگی منتشر شده است.  از این جهت میگوییم اولین که اگر از مخاطبان مجله ریمووین باشید، حتما در جریان هستید که تاکنون تصاویر زیادی از این اسمارت واچ جدید در فضای مجازی منتشر شده است. اما به نظر می رسد که این تصاویر واقعی ترین عکس هایی باشند که تاکنون از این ساعت منتشر شده اند.

تصاویری از Galaxy Watch 4 Classic که برای اولین بار منتشر شده اند !

بر اساس گزارش دو خبرگزاری 91mobiles و Max Weinbach اولین عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک شامل تصاویر زیر می شود. این تصاویر نشان دهنده 3 دکمه در سمت راست و قسمتی از بند ساعت به ما هستند. همچنین به لطف این عکس ها می توان بخشی از UI یا همان رابط کاربری ساعت را مشاهده کرد. البته قسمت های زیادی از آن در اینجا نشان داده نشده است ، اما حداقل می توانید یک نمای اجمالی از سیستم عامل جدید Wear که گوگل با سامسونگ توسعه داده است ، مشاهده کنید.

عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک - مجله ریمووین - 2عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک - مجله ریمووین - 3عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک - مجله ریمووین - 4

رنگ بندی این ساعت هوشمند چه خواهد بود؟

چیزی که از این تصاویر بر می آید آن است که Galaxy Watch 4 Classic  در دو رنگ مشکی و نقره ای-سفید تولید و عرضه خواهد شد. همچنین این تصاویر دوباره تایید می کنند که بدنه گلکسی واچ 4 کلاسیک از فلز ساخته خواهد شد. همچنین از قرار معلوم بند های ساعت چرمی به نظر می رسند.

عکس های گلکسی واچ 4 کلاسیک - مجله ریمووین - 6

این ساعت در 11 آگوست با چند دستگاه دیگر وارد بازار می شود

انتظار می رود که سامسونگ گلکسی واچ 4 کلاسیک در 11 آگوست (20 مرداد) عرضه شود. گفتنی است که این روز یک روز واقعا پر مشغله برای سامسونگ و طرفدارانش خواهد بود ، زیرا این شرکت در حال برنامه ریزی برای عرضه چند دستگاه دیگر در این روز می باشد. یعنی گذشته از Galaxy Watch 4 Classic ، Galaxy Watch 4  نیز در راه است. همچنین  Galaxy S Fold 3، Z Flip 3 و Buds 2 نیز در نوبت رونمایی توسط سامسونگ خواهند بود.

منبع : Android Headlines

اشتراک گذاری